sobota, 29 kwietnia 2017

Blog, blog

Kochani moi!

Witam Was bardzo serdecznie w sobotni wieczór. Bardzo dziękuję Wam za komentarze, za to, że czytacie, że jesteście, bo wiem, że są i takie osoby, które często tu bywają czekając na notki. To wszystko jest takie bardzo miłe i fajne.

Ach chciałoby się powiedzieć maju przyjdź! Mam taką nadzieję, że nadejdzie ten najpiękniejszy miesiąc . pachnący konwaliami i bzem, i będzie słonecznie, będzie wiosennie i pięknie! Jednak mimo wszystko czuję obawę, że tak nie będzie. Po tak mokrym i brzydkim kwietniu brakło nadziei na piękny maj. Przecież cała Polska jest zapłakana deszczem. Grożą powodzie i podtopienia. Straszne rzeczy! Mało tego kwiaty drzew opadły za nim zostały zapylone, bo było zimno i mokro. Krucho więc będzie z owocami. Mam jednak cichą nadzieję, że lato nam to wynagrodzi, czy tak będzie? Oby!

Kochani ten blog daje mi wiele ogromnej radości, takiej otuchy. Zawsze kiedy tutaj wchodzę patrzę najpierw czy są komentarze. Jeśli tak, to się bardzo cieszę i jeśli akurat mam czas to odpisuję. Potem, patrzę na zaprzyjaźnione blogi, gdzie jest coś do poczytania, do skomentowania. Staram się komentować Wasze notki, jednak nie zawsze to robię. Bywa, że nie znam się na danym temacie, nie mam nic do powiedzenia, to milczę. Uważam, że zamiast głupot, lepiej milczeć.

Moje zacisze to nie jest mój pierwszy blog. Toteż bloguję od wielu lat mniej lub bardziej systematycznie. Podziwiam ludzi, którzy w sposób bardzo systematyczny piszą notki. Ja  nie wiem, nie raz tu wchodzę, nie raz gryzę się, że trzeba by coś napisać, tylko co. Wiem, wiem tematy leżą na ulicy, ba ale ja niestety nie zawsze umiem je dojrzeć :-).  Dużo tutaj tematów dotyczących wiary, no tak jestem osobą głęboko wierzącą i sprawa religii jest mi bardzo bliska, to też czasem o tym piszę. Dlatego, jeśli możecie podpowiedzcie mi jak mam szukać tych tematów? bo ja kocham pisać, i na prawdę mogłabym co dziennie to robić, tylko o czym?

Blogując poznałam wielu fajnych ludzi. Często są to osoby anonimowe, ale to nie przeszkadza w nawiązywaniu znajomości. Wiem, że jesteście. Dzięki Wam!!! Poprzez czytanie blogów i komentarzy mam z Wami dobry kontakt, a chciałabym poznać jeszcze więcej blogerów. Super, że tak można siebie odwiedzać i czytać o czym ktoś myśli na dane tematy. jest to bardzo ciekawe.

Myślałam przez chwilę o założeniu fan page tego bloga, ale jednak nie. Chcę być anonimowa, a na facebooku jednak nie do końca by tak było. Mimo to cieszę się, że jest to Moje zacisze i po raz któryś powtarzam, że cieszę się, że jesteście Wy.

Myślę o zorganizowaniu jakiegoś drobnego konkursu u siebie, jednak nie bardzo wiem jak później ogarnąć to liczenie. Jak Wy to robicie? jak liczycie kto wygrywa? Bardzo proszę o wskazówki. Bo pomysł konkursu jest, tylko...no właśnie od strony technicznej nie umiem tego rozwiązać, bo nie chcialabym by ktoś został niechcący pokrzywdzony.

Uf, ale zebrało mi się na podsumowania, przemyślenia. Uważam, że czasem dobrze jest napisać i taką notkę.

Pozdrawiam serdecznie i do kolejnego napisania!!

17 komentarzy:

 1. Ojej to nie wiedziałam, że jest tak bardzo deszczowo i ulewnie w Polsce i to jeszcze w wiosnę.
  Życzę dużo słonecznych dni w maju !
  To super, że jesteś zadowolona z prowadzenia bloga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak bardzo i cieszę się, że też Ciebie poznałam. No dzisiejszy dzionek choć wietrzny jest piękny. Oby tak dalej:-)

   Usuń
 2. Iwonka wystarczy jeden dzień ciepełka i "wiosna buchnie majem", więc nadzieja ciągle jest.

  Co ty chcesz liczyć organizując konkurs? Spisz po prostu imiona wszystkich którzy będą wezmą udział na karteczkach, zamieszaj i wylosuj imie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie nie wiem jak się zabrać do takiego konkursu, ale wiem, że będę nad nim myśleć.

   Usuń
 3. Pogoda jest okropna. Koniec kwietnia powinien być piękny, słoneczny i ciepły, a tutaj deszcz i deszcz i strasznie zimno... Niech już będzie piękny maj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciii bo troszkę jest poprawa :-)

   Usuń
 4. No cóż, Twój cyrk, Twoje małpy. A swoją drogą jesteś śmieszna - chcesz robić konkurs, a nie wiesz jak. W życiu się tak nie uśmiałem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No kto pyta nie błądzi. A cieszę się że Ty wszystko wiesz.

   Usuń
 5. Każdy post napisany z sercem ma swoją wartość.
  Niech prowadzenie bloga przyniesie Ci wiele radości, serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak. Marzy mi się poznanie jeszcze więcej ciekawych blogow.

   Usuń
 6. Fajnie, że blog daje Ci tyle radości, chociaż bliższy mojemu sercu były piękne chwile...

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiem, jak fajne jest posiadanie bloga i jakiej on czasami potrafi dodać energii.

  Konkursów nigdy nie organizowałam, więc nie mam pojęcia jak to powinno wyglądać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak prawda. Mi nie raz humor się poprawia kiedy tu wchodzę. 😀

   Usuń
 8. fajnie że blog daje Ci tyle radości, życzę Ci kolejnych przyjemności:***

  OdpowiedzUsuń

Górnicze skarby...

"Górnicze skarby pod ziemią głęboko w kopalni drzemią na skałach filara górnicza już wiara wydobywa węgiel" Moi mili!...