czwartek, 3 grudnia 2015

Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Witajcie kochani!

Znów kilka dni mija nim siadam i piszę kolejną notkę. Bardzo Wam dziękuję za to, że jesteście - odwiedzacie, komentujecie, czytacie. Powtarzam to niejednokrotnie, że ważne jest to, że mam dla kogo pisać.

Dziś jest Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych tak więc wszystkim moim znajomym borykającym się z jakąkolwiek niepełnosprawnością życzę przede wszystkim jak najmniej barier do pokonania, barier tych fizycznych ale też i tych psychicznych. Po za tym życzę Wam zrozumienia ze strony tych zdrowych ludzi, a z tym, hm niby ciut lepiej już jest, ale jeszcze dużo do dobrego brakuje! Życzę Wam też optymizmu, bo wiem, że tego nigdy nie za wiele :-).

No właśnie u mnie nadal bólowo, noga boli jak bolała, ostatnio często bolą mnie oczy, cóż nadal trzeba odwiedzać służbę zdrowia. Jednak staram się nie narzekać, bo cóż zrobić. Trzeba żyć z tymi naszymi niedogodnościami!

Pozdrawiam Was serdecznie!


2 komentarze:

  1. Wzajemnie wszystkiego dobrego

    OdpowiedzUsuń
  2. Też przyłączam się do życzeń! Wbrew pozorom wcale nie mamy tak źle, jak się pojeździ po świecie i ludzi z różnych zakątków świata pozna, to naprawdę nie jest najgorzej (i to w porównaniu i z Zachodem, i ze Wschodem, i z Południem, i z Północą...). U nas jest tylko problem z pieniędzmi i mentalnością ludzi. Dziś wielu zakłada niejako odgórnie, że zawsze będą młodzi, zdrowi i piękni. Tymczasem życie pokazuje że tak nie jest. I choćby dlatego warto pochylić się nad tym człowiekiem na wózku, chodzącym o kulach, a czasem po prostu "tylko" łykającym więcej tabletek niż inni. Córka Pamiętnikarza.

    OdpowiedzUsuń

Górnicze skarby...

"Górnicze skarby pod ziemią głęboko w kopalni drzemią na skałach filara górnicza już wiara wydobywa węgiel" Moi mili!...