środa, 5 kwietnia 2017

Nijaki czas

Witam serdecznie!!

Kochani bardzo serdecznie dziękuję Wam za komentarze, które bardzo mnie cieszą, niestety tym razem nie zdołałam na nie odpowiedzieć, a lubię to robić, gdyż wg mnie to jest szacunek dla ludzi komentujących. Jednak...no właśnie wybaczcie :-).

Przez ostatnie dni nie czuję się dobrze. Od niedzieli mam uporczywy katar, który pojawia się i znika, a do tego od kilku dni bolą łzawią, szczypią oczy. Nie wiem czy to jakieś alergiczne paskudztwo, bo niby nie jestem na nic konkretnego uczulona, ale zawsze wiosną te moje biedne i tak już słabe oczy cierpią. A do tego ja jestem cały czas zmęczona, osłabiona. Nie wiem co się dzieje, może czas zmienić któryś z moich leków. ale póki co mam i tak nadzieję, że to przesilenie wiosenne i minie. Tak więc piszę tę notkę i zmykam z komputera, bo po prostu nie daję rady. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej:-).

Kochani w te święta po raz pierwszy nie wysyłam kartek świątecznych. Oczywiście osoby dla mnie najbliższe dostaną drobne upominki od zajączka (he he) i kartkę też. Jednak rodzinie, dalszym znajomym nie wysyłam. Dziwnie się z tym czuję, bardzo dziwnie, ale kurka nie kupię 20 znaczków za 2,60 zł i do tego jeszcze kartki, a też tych taniutkich kupować bym nie chciała. Ja wiem, że wszystko drożeje, ale uważam, że Poczta Polska grubo przesadziła windując takie ceny. Na pewno klientów im nie przybędzie, a nawet ubędzie. Jest mi przykro i dziwnie, no ale cóż siła wyższa. Do większości ludków mam numery telefonów, to też w ten sposób będę składać życzenia.

Jestem ciekawa jak Wy się czujecie i czy wysyłacie kartki świąteczne?
Pozdrawiam serdecznie!!

4 komentarze:

 1. Ja już dawno przestałam wysyłać kartki świąteczne. Rzadko też je dostaję.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja kartki wysyłam w pracy do klientów jedynie.
  Mnie też alergia męczy, kiepski czas, zdrówka:)
  https://sweetcruel.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. moja mama lubi wysyłać i dostawać kartki

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham wysyłać znajomym kartki na święta, imieniny i urodziny. Wiem, że dzięki temu na twarzach niejednego z nich zagości uśmiech. A poza tym nie są one aż tak sztywne jak SMSy. Ale każdy robi według swojego uznania

  OdpowiedzUsuń

Górnicze skarby...

"Górnicze skarby pod ziemią głęboko w kopalni drzemią na skałach filara górnicza już wiara wydobywa węgiel" Moi mili!...